Ako to už býva dobrým zvykom, automobilky sa po určitom čase, ktorý ten daný typ strávi na trhu, rozhodnú pre menšiu modernizáciu. Či už sa jedná o facelift alebo len drobné zmeny na podvozku či v interiéri, automobilky tým chcú zväčša napraviť to, čo sa im nepodarilo hneď od počiatku výroby. Takémuto kroku sa nevyhla ani Honda Insight, ktorú čakajú drobné zmeny pre modelový rok 2011.

Honda sa rozhodla modernizovať hlavne podvozok, no drobné zmeny sa odohrali aj v interiéri vozidla. Zmeny, ktoré sa rozhodol výrobca aplikovať vyplávali z reálnych každodenných skúsenosti majiteľov Hondy Insight či recenzií, ktoré sa vyskytli v médiách. A aké zmeny to teda boli? No ako som napísal, tie najväčšie sa odohrali na podvozku. V novom Insighte tak nájdeme mäkšie pružiny, modernejšie silentbloky, odlišnú rozperu zadnej nápravy a upravené odklony zadných kolies. Vďaka týmto zmenám ma Insight ponúkať väčší komfort a lepšiu stabilitu na cestách. 

Ako som spomínal, drobné zmeny sa odohrali aj v interiéri, kde si budete môcť vybrať z nových odtieňov čalúnenia sedačiek a palubnej dosky. Tak isto boli v interiéri použité kvalitnejšie mäkkčené materiály či chromované madlá dverí a výduchy klimatizácie. Ďalej bola rozšírená aj ponuka lakov, ktoré si na svoju Hondu Insight môžete vybrať. Aj napriek tomu, že výrobca udáva tieto zmeny pre rok 2011 takto modifikované, vozidlá vstúpia do výroby už v septembri. 

 

Pridaj komentár