oz-now-wave

Elektromobilita a zápis do Guinessovej knihy rekordov

Občianske združenie NOW ,sa zúčastní ako prvá slovenská posádka medzinárodnej rally elektromobilov Wave. Zapožičanie elektromobilu majú prisľúbené od ZSE a.s. a Petra Ševceho. Náklady na toto podujatie zatiaľ financujú len v rámci vlastného OZ. Hľadajú potenciálnych sponzorov a partnerov, ktorým ponúkajú reklamný priestor na aute a možnosť participovať aj po odbornej stránke.

 

SPONZOR – za symbolických 50 € ponúkajú reklamnú plochu na aute s rozmermi 20 x 30 cm.

PARTNER – v hodnote 250 € ponúkajú reklamnú plochu 2x 40 x 50 cm a prezentovanie firmy formou vizitky na letákoch, ktoré budú k dispozícii pre divákov a zúčastnené posádky na podujatí Wave.

V obidvoch prípadoch budete mať aktívny podiel spolu s nimi o zápis do Guinesovej knihy rekordov v počte elektrických vozidiel v jednej kolóne. Taktiež sa objavíte vo všetkých mediálnych výstupoch z tohto podujatia. Oficiálny štart Slovakia Team-u prisľúbila spracovať formou reportáže aj TV Markíza.

 

Dali si za úlohu reprezentovať elektromobilitu na Slovensku za našimi hranicami a ukázať, že aj u nás sa realizujú zaujímavé projekty ako Greenway, Vibrate či kdenabijat.sk.

 

OZ NOW spustili fundingovú kampaň:

OZ NOW na ideasstarter.com

Elektromobilita OZ NOW na youtube

Ešte je v ponuke aj miesto člena posádky, ktorý by absolvoval toto podujatie spolu s nimi.

 

Akúkoľvek pomoc, rady a tipy smerujte na:

Adrián Krajňák

predseda OZ NOW

tel. 0903 959 391

 

 

 

Jedna myšlienka na “Elektromobilita a zápis do Guinessovej knihy rekordov”

Pridaj komentár